Четверо вінничанок отримали звання «Мати-героїня»

27 серпня 2021, 13:25

Під час сесії міської ради заступниця міського голови Галина Якубович розповіла про вінничанок, яким цього року присвоєно звання «Мати-героїня». Його отримали: Алєксєєва Тетяна Василівна - мати восьми дітей, Ізєдін Ніярі Юнусівні – мати п'яти дітей, Карпенко Тетяна Василівна - мати п'яти дітей та Півторак Діана Вікторівна - мати восьми дітей.

Матері-героїні отримали нагрудний знак та посвідчення до почесного звання України. А також одноразову грошову допомогу у розмірі 22 700 грн.

«З 2011 року виконкомом Вінницької міської ради підготовлено 129 клопотань до Вінницької обласної державної адміністрації з проханням внести подання Президенту України щодо присвоєння звання «Мати-героїня». 120 жінкам таке почесне звання присвоєно», - зазначила директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Довідка: Відповідно до Указу Президента України від 29 червня 2001 року № 476 «Про почесні звання України», зі змінами, почесним званням України «Мати-героїня» нагороджують жінок, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії