Близько 200 муніципальних карток отримали переселенці у хабі «Я Маріуполь»

08 серпня 2022, 16:09 (Відредаговано 08 серпня 2022, 16:26)

Сьогодні, 8 серпня, вінницьке комунальне підприємство «Вінницякартсервіс» у співпраці з Інформаційно-гуманітарним хабом «Я - Маріуполь» видали Муніципальні картки вінничанина для пільгових категорій серед внутрішньо-переміщених осіб зареєстрованих у Вінницькій територіальній громаді.

Для того аби пришвидшити процес реєстрації, було залучено мобільні групи, які проводили роботу в інформаційному просторі при оформлені картки вінничанина.

«Вінниця - дружнє місто для маріупольців. Тут вони отримують підтримку та турботу, а найголовніше - відчувають себе частиною великої вінницької родини. Це стало можливим завдяки Вінницькій міській раді та особисто меру міста Сергію Моргунову. Від початку роботи центру “Я Маріуполь” муніципалітет завжди допомагає нам повертати до життя наших людей. Ви з нами на кожному кроці цього надважливого шляху. Оформлення для маріупольців “Картки вінничанина” - яскравий приклад відкритості громади, яка робить усе для соціалізації маріупольців у новому місті. Так, вони відчувають тут себе своїми. Дякуємо за таку підтримку, вона дуже важлива! Разом ми наближаємо перемогу, разом ми рятуємо наших людей», - зазначає міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Комунальне підприємство «Вінницякартсервіс» постійно працює над тим, щоб якнайшвидше розглянути всі заявки та видати муніципальні карти для пільгових категорій внутрішньо-переміщених осіб.

Як розповіла директорка «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна, замовлення та оформлення пільгових карток здійснюється у Прозорих офісах за адресами: Брацлавська, 85, Космонавтів, 30 та Замостянській, 7. А також Інформаційно-гуманітарних хабах «Я-Маріуполь» та «Херсон». Після виготовлення карток адресату відправляється СМС-повідомлення з адресою центру обслуговування для її отримання.

«Протягом цього тижня ми плануємо видати близько 2 тисяч пільгових карток внутрішньо-переміщеним особам», - говорить директорка комунального підприємства «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна.

Для оформлення Муніципальної картки з собою потрібно мати лише оригінали паспорта, ідентифікаційного коду, довідки про тимчасову реєстрацію та документ, який підтверджує пільгу (пенсійне посвідчення, довідка МСЕК тощо). Вже на місці людині зроблять фото. Як тільки картка буде готова, замовнику надійде СМС-повідомлення з адресою місця отримання картки.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Довідник для внутрішньо переміщених осіб

Довідник, який надасть можливість швидко адаптуватись у Вінниці внутрішньо переміщеним особам

Переселенцям

Уся інформація для громадян, евакуйованих з територій України, де здійснюються бойові дії