Збереження довкілля – один з пріоритетів Вінниці: які зміни внесли до Програми охорони навколишнього природного середовища ВМТГ на 2021-2023 роки
24 лютого 2023, 12:49
У Вінниці діє Програма охорони навколишнього природного середовища ВМТГ на 2021-2023 роки. Вона передбачає різноманітні заходи, пов'язані безпосередньо зі збереженням довкілля спільними зусиллями муніципалітету та громади. На сесії Вінницької міської ради цієї п'ятниці, 24 лютого, внесли зміни в один з розділів Програми – “Охорона та раціональне використання природних рослинних ресурсів”.
Як пояснюють у департаменті економіки і інвестицій ВМР, в планах на 2023 рік запобігання проникнення і контроль за внесенням інвазійних чужорідних видів рослин до природних екосистем.
“Йдеться про знищення та пом'якшення несприятливого впливу таких видів рослин, як от, наприклад, борщівник, на території Вінницької міської територіальної громади. Таке рішення стало результатом обстеження водних об'єктів (ставків) на приєднаних територіях. Контроль за ставками наші фахівці здійснювали та будуть продовжувати це робити у Вінницьких Хуторах, Писарівці, Щітках, Великих та Малих Крушлинцях, Стадниці та Гавришівці”, — каже директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов.
Він також додав, що в межах реалізації цієї Програми та постійного спілкування з активними вінничанами, в позитивному ключі змінюється екосвідомість людей та їх розуміння важливості збереження природних ресурсів.
Теми
Департамент економіки і інвестицій
Контакти:
(0432) 59-54-92
dei@vmr.gov.ua
Ще новини за темами
-
19 червня 2026, 12:41
До проєкту з сортування побутових відходів у Вінниці доєдналися вже мешканці 103 будинків
-
19 червня 2026, 12:20
Муніципальний центр управління відходами у Вінниці тепер працює щоденно
-
04 червня 2026, 14:45
Припарковане авто поблизу контейнерного майданчика заважає вивозу сміття. У Вінниці водіїв закликають не перешкоджати роботі комунальних служб
-
02 червня 2026, 16:52
Максимальне сортування та переробка. Експерти шведської програми WM4U допомагають Вінниці вибудувати ефективну систему управління відходами
-
21 травня 2026, 10:18
Вінничан запрошують долучитися до екозмін: у громаді оновлюють робочу групу, яка розробляє План управління відходами
-
19 травня 2026, 14:07
Зібрали понад 40 мішків сміття: у Вінниці провели толоку на набережній Старого міста
Пов'язані новини
Усі новини-
19 червня 2026, 12:20
Муніципальний центр управління відходами у Вінниці тепер працює щоденно
-
04 червня 2026, 14:45
Припарковане авто поблизу контейнерного майданчика заважає вивозу сміття. У Вінниці водіїв закликають не перешкоджати роботі комунальних служб
-
02 червня 2026, 16:52
Максимальне сортування та переробка. Експерти шведської програми WM4U допомагають Вінниці вибудувати ефективну систему управління відходами
-
21 травня 2026, 10:18
Вінничан запрошують долучитися до екозмін: у громаді оновлюють робочу групу, яка розробляє План управління відходами
-
19 травня 2026, 14:07
Зібрали понад 40 мішків сміття: у Вінниці провели толоку на набережній Старого міста
-
18 травня 2026, 15:47
Алея громади, пташині будиночки та давні ремесла: у Вінницько-Хутірському ліцеї провели Екодень у громаді