За результатами міжнародного економічного аудиту у Вінницькій МТГ найвищі показники по управлінню фінансами

26 квітня 2022, 16:03

Вінниця стала однією з учасників проєкту ElocFin «Ефективне управління місцевими фінансами в Україні», який реалізує Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SEСO) та Посольство Швейцарії в Україні. Місто оцінювали за ефективністю управління фінансами територіальної громади за міжнародною методологією PEFA, яка є всесвітньо визначеним стандартом для оцінювання систем управління фінансами. Найвищий показник ВМТГ отримала за роботу фінансово-економічного блоку.

«Протягом 7 місяців (починаючи з вересня 2021 року) виконавчі органи Вінницької міської ради співпрацювали з експертами Linpico SARL, які здійснювали оцінку ефективності управління фінансами Вінницької міської територіальної громади за показниками 2018-2020 років. Оцінювання проводили із застосуванням 32 показників ефективності», - розповіла директорка департаменту фінансів ВМР Наталія Луценко.

Оцінювання проводили за міжнародною методологією Програми державних витрат та фінансової звітності (PEFA) з метою покращення надання публічних послуг шляхом підтримки реформи державних фінансів на субнаціональному рівні (рівень міст-обласних центрів) відповідно до завдань проєкту ElocFin.

«Ми були зацікавлені в такому ґрунтовному та глибокому аналізі від високопрофесійних незалежних експертів, оскільки їхні висновки демонструють реальний рівень ефективності бюджетної діяльності органів місцевого самоврядування та допомагають його підвищити, - сказав заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний. - Результати незалежного аудиту: Вінницька міська територіальна громада має високі показники ефективності управління фінансами. Також ми отримали й рекомендації для покращення показників. Така фінансова оцінка бюджету громади - не іспит, а дієвий інструмент для покращення його показників. Вірю, що участь у цьому проєкті в подальшому посприяє розвитку міста, допоможе закріпити міжнародні зв'язки та підвищити інвестиційну привабливість».

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Бюджет громадських ініціатив

Бюджет громадських ініціатив - це інструмент активних громадян для покращення Вінницької міської територіальної громади

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Інвестиційна політика

Інформація про інвестиційну політику міста