Вдова героя АТО отримала сертифікат та ключі від квартири

23 серпня 2021, 16:45 (Відредаговано 23 серпня 2021, 16:46)

Сьогодні, 23 серпня, вдова розвідника Віталія Гуськова, Вікторія Савич отримала ключі та сертифікат від двокімнатної квартири. Їх жінці вручили Вінницький міський голова Сергій Моргунов та голова ОДА Сергій Борзов під час урочистостей з нагоди 30-річчя Незалежності України. Квартира розташована в одній із новобудов на вул. Чехова.

Вінничанин Віталій Гуськов добровольцем пішов захищати Україну ще у 2014 році. Служив у 54-й ОМБР у розвідгрупі. Під час виконання бойового завдання на Світлодарській дузі Віталій отримав важкі опіки. Довго лікувався у дніпровському та вінницькому шпиталях, переніс кілька операцій, став інвалідом ІІ групи як захисник Вітчизни.

Три роки тому у травні 48-річний Віталій Гуськов помер. У воїна не витримало серце. Його вдова, Вікторія Савич, тепер одна виховує двох синів. Старшому 16 років, а меншому – три. Вікторія як член сім‘ї загиблого перебувала на міському квартирному обліку. Нині вона проживає у будинку своєї матері. Чотири роки тому в помешканні трапилася пожежа через замкнення електрики. Ремонт допомогли зробити друзі та небайдужі вінничани. Нова квартири для жінки – мрія, яка стала реальністю.

«Прикро, що це житло дісталось нам дуже дорогою ціною. Мені хотілося б, щоб це було за більш приємних обставин не лише для мене, а й для кожної людини, кожного українця. Моїй родині потрібна ця квартира, ми з чоловіком винаймали житло, зараз живемо з дітьми у мами. Нову квартиру вже бачили. Добре, що будемо мати свій куточок», - каже Вікторія Савич.

У Центральному парку ім. М. Леонтовича сьогодні тривають урочисті з нагоди 30-річчя незалежності України. Тут проходить XIII обласний фестиваль народного мистецтва «Скарби Поділля». Під час заходу вінничан із Днем Прапора та Днем Незалежності привітали міський голова Сергій Моргунов, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та голова ОДА Сергій Борзов.

«Щиро вітаю усіх з Днем Прапора і з Днем народження нашої чудової країни. Свою незалежність український народ здобував багато століть. Синьо-жовтий прапор був символом свободи, звитяги та гордості українців різних поколінь. Я думаю, що незалежність у наших думках, наскільки ми її збережемо. Наскільки ми збережемо мову, культуру, національну ідентичність та національні символи. Від нас залежить, яка Україна буде через 10-15 років. Я щиро бажаю вам, щоб ви всі любили Україну, гордилися своїми містами і територіальними громадами. Кожній родині зичу здоров’я, благополуччя, достатку та божого захисту. Слава Україні!», - привітав присутніх міський голова Сергій Моргунов.

Під час свята чотирьом медичним сестрам муніципальних закладів Вінницької міської територіальної громади вручили Почесні Грамоти від Кабінету Міністрів України. Їх отримали медсестри: Надія Гуменюк (КНП «Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня»); Наталія Коверзнева (КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №3»); Алла Поліщук (КНП «Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1») та Надія Радішевська (КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1»). Державну відзнаку отримала завідувачка кафедри Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова Лариса Мороз. Її нагородили орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня. Ще навесні цього року виконком Вінницької міської ради звернувся з відповідним клопотанням до центральних органів влади.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Доступ до публічної інформації

Забезпечення права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію

Програми міської ради

Програми розвитку Вінницької міської територіальної громади

Консультативно-дорадчі органи

Колегіальні органи міської ради та її виконавчих органів для забезпечення участі громадян в управлінні справами міста

Підтримка бізнесу

Висвітлення ділових подій, бізнес-можливостей та стану розвитку підприємництва Вінницької міської територіальної громади.