Уродженець Вінниці передав землякам 15 тонн гуманітарної допомоги з Німеччини
07 березня 2022, 19:55
Він уродженець Вінниці, але коли йому було 16 років, родина переїхала до Німеччини. Наразі чоловік займається бізнесом, має кілька технологічних компаній у Німеччині та в Україні. В переддень військового вторгнення Росії в Україну він приїхав на батьківщину у справах. Побачивши, що відбулося, Павло разом з близькими та волонтерами організував збір гуманітарного вантажу до рідного міста з німецьких міст Реклінггаузена та Дортмунда.
«Я вінничанин, і люблю свою батьківщину. Коли почалась ця жахлива війна, я одразу зрозумів, що повинен допомогти. І організував у Німеччині процес по придбанню найнеобхіднішого - медикаменти, їжа, засоби гігієни, дитяче харчування, памперси і одяг, спальні мішки, матраци та військове спорядження. Вантаж – близько 15 тонн. Його доправили сюди, у мою рідну Вінницю. І сьогодні допомогу було доставлено. Її формували я і мої близькі, родина, а також волонтери. Це перша, але точно не остання допомога», - розповідає Павло.
Він додає, що німці підтримують Україну та солідарні з нею: «Зараз мій партнер у Німеччині організував футбольний турнір, при якому створили рахунок в банку для збору грошей саме для Вінниці. Коли збереться певна сума, - ми її переведемо на рахунок благодійного фонду «Подільська громада».
Теми
Натисніть на зображення, щоб збільшити його