У Вінницю релокувалося ще одне підприємство. Нині маємо понад 100 переселених суб’єктів господарської діяльності

25 липня 2022, 13:39

Підприємства з міст, де точаться активні бойові дії продовжують релокацію у Вінницю. Нині у нашій громаді маємо вже 105 переселених суб'єктів господарської діяльності. Нещодавно “зайшла” фірма, яка займається нафтопродуктами - з Сєвєродонецька. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний.

“Підприємство має вісім автомобілів рухомого складу - 30кубові цистерни. На жаль, не весь транспорт вдалося забрати з тимчасово окупованої території - мости зруйновані, немає переходів для вантажівок. На цьому підприємстві працювали близько 30 людей, частина з них переїхала у Вінницю. Вже з серпня вони мають запуститися в роботу. Алгоритм дій простий - закупівля пального в Європі, а збут - тут. Основний акцент буде на забезпеченні аграріїв. Міська рада зі свого боку допоможе налагодити контакти з місцевими сільськогосподарськими підприємствами”, - написав він.

Андрій Очеретний також додав, що релоковані підприємці спершу Вінницю обирали з точки зору логістики, втім зараз вбачають й інші переваги для життя та ведення бізнесу у нашій громаді.

“Активно готують дітей до початку навчального року та думають про придбання житла у місті, - зазначив він. - Ми зацікавлені у прозорості ведення бізнесу - саме від цього залежить міський бюджет. Звідти, відповідно, гроші йдуть на розвиток освіти, медицини, організацію культурних заходів, утримання благоустрою міста”, - підкреслив Андрій Очеретний.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Аграрна політика

Інформація про нові можливості розвитку аграрного бізнесу на території Вінницької міської територіальної громади