У Вінниці відзначили авторів проєктів конкурсу «Бюджет громадських ініціатив», ідеї яких реалізували в цьому році

23 грудня 2021, 17:17

23 грудня отримали екологічні сувеніри, подарунки вінничани, які подали свої проєкти на конкурс «Бюджет громадських ініціатив» у 2020 році і стали переможцями. Ці проєкти реалізували в цьому році. Серед них – сквер у Тяжилові, батут на Волошковій, ігровий комплекс на вулиці Сергія Ценського, конкурс з 3D-моделювання та багато інших.

До присутніх звернувся заступник міського голови Андрій Очеретний та передав вітання від міського голови Сергія Моргунова. «Приємно, що ідеї, які були підтримані громадою, реалізовані. Сьогодні вже маємо у Вінниці сьомий проведений конкурс «Бюджету громадських ініціатив». Як на мене, це один з найуспішніших інструментів прямої демократії, коли громада має можливість вибрати, що реалізувати в місті: чи то у сфері благоустрою, чи освіти, чи медицини. Ми плануємо втілювати в життя цей конкурс і надалі», – каже Андрій Очеретний.

Заступник міського голови зазначив, що конкурс БГІ стартував у Вінниці в 2015 році. Ініціативними вінничанами за весь час подано 628 проєктів, з них винесено на голосування 348. Всього за цей період реалізовано 77 проєктів.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Департамент правової політики та якості

Контакти:
(0432) 59-50-42
law@vmr.gov.ua

Ще новини за темами «Громадська участь»

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Конкурс "Бюджет шкільних проектів"

Налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю Вінниці

Геопортал Вінниці

У сервісі можна залишити звернення щодо різних питань життєдіяльності міста