У серпні релоковані підприємства створили у Вінниці 74 робочі місця

01 вересня 2022, 17:11

Протягом останнього місяця літа у Вінниці збільшилася кількість релокованих підприємств - тепер їх 121. Про це повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний на своїй сторінці у Фейсбук.

Серед зареєстрованих підприємців маємо 53 юридичних осіб та ще 68 ФОПів.

“Важливо, що переважна більшість з них вже працюють - йдеться про 79 (+11) підприємців. Таким чином маємо вже 643 нові робочі місця і 74 з них створені в серпні!, - розповідає Андрій Очеретний. - З останніх - два релоковані підприємства з Дніпра та Cлов'янська (Донецька обл.). Основний вид економічної діяльності першого - це дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук. Друге займається будівництвом доріг та автострад”.

Він також наголосив на тому, що хоч це літо і видалось продуктивним, але ще є над чим працювати.

“Вінницька МТГ має великі перспективи на економічний розвиток, тож цю нішу потрібно підтримувати з усіх сил. Тим паче, що наша спільна робота на економічному фронті - суттєва підтримка українських військових та наближення Перемоги!”, - додав Андрій Очеретний.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Аграрна політика

Інформація про нові можливості розвитку аграрного бізнесу на території Вінницької міської територіальної громади