У День міста транспорт перевозитиме вінничан безкоштовно, а Соборна традиційно стане пішохідною

08 вересня 2021, 16:37 (Відредаговано 08 вересня 2021, 16:47)

У суботу, 11 вересня, вінничани відзначатимуть День народження Вінниці. Традиційно, цього дня транспорт у місті перевозитиме людей безкоштовно і за графіком вихідного дня. А вулиця Соборна, де розмістяться різні святкові локації, стане пішохідною - з 06:00 до 22:00.

11 вересня буде тимчасово перекрито рух приватного та громадського транспорту вулицею Соборною. А саме – на ділянці від перехрестя вулиць Соборна – Театральна до перехрестя вулиць Соборна – Мури. На головній вулиці міста розмістяться різноманітні локації, як це відбувається завжди у День народження Вінниці. Тому організатори святкових заходів просять вінничан враховувати те, що головна вулиця знову на один день стане пішохідною, відтак, вирушаючи по справах у місто, варто заздалегідь планувати свій час та маршрут.

10 вересня з 08:00 до 9:00 12 вересня тимчасово буде перекрито рух автотранспорту вулицею Архітектора Артинова, а саме на ділянці від вулиці Соборної до вулиці Гоголя.

Також, 11 вересня з 06:00 до 22:00 тимчасово обмежать рух транспорту вулицею Верещагіна. А саме – від вулиці Театральної до вулиці Грушевського та вулицею Архітектора Артинова від вулиці Грушевського до вулиці Соборної.

Рух приватного автотранспорту буде організовано в об’їзд вулиць Хмельницьке шосе та Магістратській та вулицями Гоголя, Владислава Городецького, Князів Коріатовичів.

Рух трамваїв 11 вересня вулицею Соборною буде призупинено. Тролейбуси, які курсують за маршрутами № 4, 5, 10, 11, 12, 12А, 14, муніципальні автобуси маршрутів №4, 19, 24, 25, 32 їздитимуть вулицями Київською, В’ячеслава Чорновола та Театральніою.

Муніципальні автобуси № 7, 21 та маршрутні таксі №7А, 21А курсуватимуть вулицями Князів Коріатовичів та Родіона Скалецького.

Муніципальний автобус №22 та маршрутне таксі №22А їздитимуть вулицею Князів Коріатовичів.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку