Ціни на продукти в магазинах Вінниці моніторяться і контролюються

02 березня 2022, 13:57

У всіх магазинах Вінницької громади ціни на продукти першої необхідності контрольовані. Інформація з соціальних мереж, що вони виросли подекуди в рази, – фейкова. У департаменті адміністративних послуг міської ради зазначають, що продуктові магазини у Вінниці працювали і будуть працювати. І ціни на продукти та товари першої необхідності ніхто не дозволить піднімати.

«Була проведена робота з власниками найбільших торгових мереж і магазинів. Ми звернулись до їх керівників щодо недопущення підвищення цін на продукти, зважаючи на ситуацію. Бо під час війни це нічим не краще за звичайне мародерство. Дійсно, було кілька випадків за ці дні, коли ціни на товари першої необхідності у місті необґрунтовано піднімали. До нас звернулись вінничани, ми одразу відреагували, поговорили з бізнесом і пояснили, що спекуляції не допустимо. У соцмережах поширюють інформацію, що ціни на харчі в деяких великих мережах зросли на 200-400%, але це фейк. Дійсно, ціни могли трохи підняти, але точно не в рази. Тут варто зрозуміти, що в теперішній ситуації змінилась логістика доставки товарів, зросли ціни на пальне та в деяких випадках змінилась відпускна ціна від виробника. Підприємці не зможуть працювати у збиток, їм тоді простіше взагалі закритись», - розповідає директорка департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук.

Ірина Копчук додає, що продуктами харчування наразі місто в повній мірі забезпечене, тож вінничанам не варто панікувати через це та хвилюватись.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Аграрна політика

Інформація про нові можливості розвитку аграрного бізнесу на території Вінницької міської територіальної громади

Підтримка бізнесу

Висвітлення ділових подій, бізнес-можливостей та стану розвитку підприємництва Вінницької міської територіальної громади.

Регуляторна політика

Інформація про здійснення регуляторної діяльності Вінницької міської територіальної громади