Сергій Моргунов закликав вінничан вакцинуватись: «Захистіть себе, рідних та Вінницю!»

25 серпня 2021, 11:30 (Відредаговано 25 серпня 2021, 17:28)

Міський голова звернувся до вінничан у фейсбук та закликав свідомо подбати про свій захист від небезпечної хвороби. Сергій Моргунов зазначив, що Вінниця першою в Україні розробила протокол лікування від COVID-19, проте тільки імунізація зменшує ризики інфікування та госпіталізації. Тому висловив сподівання, щоб Вінниця стала першим обласним центром з колективним імунітетом від коронавірусної хвороби.

«Тема коронавірусної хвороби і захисту від неї зараз дуже важлива і вона турбує мене, як голову громади, де живе 400 тисяч людей, – підкреслив Сергій Моргунов. – Це захист як кожного окремо мешканця, так і громади в цілому. Вінниця першою розробила протокол лікування від ковіду. І я дуже хочу, щоб саме Вінниця була першим обласним центром з колективним імунітетом від коронавірусної хвороби».

Міський голова зазначив, що Вінниця, як і вся країна, протистоїть страшному виклику пандемії COVID-19. Громаді довелось пережити важкий період за півтора року: «Медична сфера на межі колапсу, два локдауни, зупинки транспорту, зупинки підприємств. Падіння економіки: скорочення на заводах, закриті магазини, кафе, ринки, інші заклади. Всі сиділи вдома. Діти були позбавлені живого спілкування, бо школи теж перебували на карантині», - нагадав очільник громади.

«Найгірше в тому, що цієї осені все може знову повторитись. Але вихід є. Це вакцинація. Щеплення значно збільшує шанси не захворіти і мінімізує ризик госпіталізації. Вакцинація – це відповідальний і свідомий крок. Я і моя родина його зробили. Як міський голова, я переживаю за всю громаду і кожного вінничанина. Тому закликаю вас: вакцинуйтесь – захистіть себе, рідних та Вінницю!», – підсумував Сергій Моргунов у зверненні до мешканців громади.

Станом на сьогодні у Вінницькій міській територіальній громаді першу дозу отримали 57 756 вінничан, другу - 35 781 людина. Всього імунізували 93 537 містян https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8387 .

Відеозвернення за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=v_EfnNWTcOI

Теми

Ще новини за темами «Міська рада»

Схожі сервіси

Усі сервіси

Доступ до публічної інформації

Забезпечення права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію

Програми міської ради

Програми розвитку Вінницької міської територіальної громади

Підтримка бізнесу

Висвітлення ділових подій, бізнес-можливостей та стану розвитку підприємництва Вінницької міської територіальної громади.

Консультативно-дорадчі органи

Колегіальні органи міської ради та її виконавчих органів для забезпечення участі громадян в управлінні справами міста