Сергій Моргунов закликав вінничан дбати про безпеку під час сигналу тривоги

04 травня 2022, 12:32

Про роботу комунальних служб у Вінниці та пріоритети гуманітарного напряму розповів на своїй сторінці у фейсбуці та телеграм-каналі Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Також він закликав не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Комунальні служби працюють у штатному режимі. Вінничани отримують безперебійно усі послуги. Щоденно підтримується порядок і чистота на вулицях міста, прибудинкових територіях, площах і скверах. Продовжують прибувати у місто люди з постраждалих регіонів.

Міський голова повідомив, що наразі у Вінниці зареєструвалися вже 35,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Людям нараховують державну допомогу, підтримку від ООН, допомагають із найнеобхіднішим. Також розпочались перші екскурсії про Вінницю для жителів інших регіонів, які наразі зупинились у нашому місті. Загалом інтерес проявили вже 165 людей.

Водночас Сергій Моргунов застеріг, - ворог не припиняє обстріли. «Ви знаєте з офіційних повідомлень про знешкоджені ракети над Вінниччиною. Якщо чуєте сигнал тривоги – не ризикуйте, знайдіть укриття. Це ваша безпека. Бережіть себе і рідних! Все буде Україна!» - наголосив очільник громади.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради