Сергій Моргунов закликав підприємців відкривати у Вінниці заклади сфери послуг та непродовольчі магазини

10 березня 2022, 10:00

У Вінниці працюють продуктові магазини, аптеки, заправки. Відновлюють роботу все більше підприємств у різних сферах. Разом з тим, міський голова звернувся до бізнесу відкривати і магазини з промисловою групою товарів. Про це Сергій Моргунов повідомив у своєму телеграм-каналі.

«Забезпечуємо стабільну життєдіяльність міста. Попри те, що за ніч тричі лунали сирени. Зранку - теж. З ночі у місті працювала снігоприбиральна техніка. Громадський транспорт працює за графіком - з 9.00 до 20.00. Продовольчі магазини та аптеки працюють. Необхідний асортимент товарів є», - розповів Сергій Моргунов.

Також міський голова звернувся до представників бізнесу. «Прошу бізнес відкривати крамниці, пов'язані з продажем промислової групи товарів, побутової хімії, перукарні, а також сервіси з ремонту одягу, взуття, техніки тощо. З дотриманням правил безпеки у воєнний час. Отримую щоденно чимало повідомлень від вінничан у соцмережах. Відпрацьовуємо звернення. Також дякую усім тим, хто пропонує допомогу нашим захисникам та переселенцям. Ми сильні згуртованістю. І ми переможемо. Слава Україні!», - наголосив очільник Вінниці.

Теми

Ще новини за темами «Бізнес», «Волонтерство», «Економіка»

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради