Сергій Моргунов: Вінниця укріплюється далі, співпрацюємо з підрозділами тероборони щодо їх забезпечення

09 березня 2022, 10:59

У Вінниці відкриті більшість продуктових магазинів, аптек, заправок та різних сервісів. Медзаклади також функціонують у штатному режимі. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Усі підприємства, які стосуються життєзабезпечення міста, працюють. Станом на 10:00 стався порив на тепломережі на вул. Келецькій. Аварійна бригада - на місці.

«Місто укріплюється далі, співпрацюємо з підрозділами тероборони щодо їх забезпечення. Продовжуємо формувати запаси усього необхідного для прийому біженців. Додаткові місця розгортаємо у гуртожитках закладів освіти. Злагоджено працюємо з волонтерами. Вінничани - настільки згуртована команда, пишаюсь вами! Ми і далі повинні зберігати витримку, підставити плече тим, кому потрібна зараз підтримка, піклуватися про дітей та людей поважного віку. Гаряче серце і холодний розум - те, що потрібно. Перемога буде наша. Слава Україні!», - каже Сергій Моргунов.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Єдиний Рахунок у місті Вінниці

Проєкт «Єдиний Рахунок» покликаний виконувати функції єдиного розрахункового центру, який консолідує нарахування, прийом та обробку платежів за житлово-комунальні послуги

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.