Сергій Моргунов: Вінниця прийняла дев’ять компаній з територій, де тривають бойові дії

04 квітня 2022, 21:40

Свої потужності до Вінницької міської територіальної громади переносять сім підприємств з Маріуполя та по одному з Харкова і Дніпра. Обладнання вже частково перевезено. Вирішуються питання кадрового забезпечення. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі та на сторінці у Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

«Важливо, щоб переміщені підприємства почали працювати. Людям потрібна робота. Зважаючи на обставини, сьогодні цінне кожне робоче місце. Адже це надходження до бюджету, які забезпечують життя міста, країни, йдуть на оборону, - говорить Сергій Моргунов. - Ми також маємо підтримати людей, які втекли до Вінниці від бомбардувань і обстрілів. А це майже 6 тисяч родин, у багатьох з них є діти».

Очільник міста наголосив, що завдання кожної громади в тилу – це розкручувати маховик економіки. І міська влада зробить все можливе, щоб сприяти кожному бізнесу, який обере Вінницю.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Аграрна політика

Інформація про нові можливості розвитку аграрного бізнесу на території Вінницької міської територіальної громади