Сергій Моргунов привітав вінничан з Днем Незалежності

24 серпня 2021, 08:17 (Відредаговано 24 серпня 2021, 11:07)

24 серпня в Україні відзначають День Незалежності. Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці відзначив, що Незалежність України стала можлива лише завдяки зусиллям багатьох поколінь впродовж всієї історії державності України. Він подякував сучасним героям – захисникам, які боронять суверенітет, та закликав усіх бути єдиними у відстоюванні національних інтересів.

«Незалежність – не просто слово. День Незалежності – не просто дата. 30-річчя – не просто момент, щоб зупинитись і згадати, що залишається позаду, та водночас подумати про майбутнє. За цим – дух свободи, багатовікова історія боротьби, наша глибока національна ідентичність. Це минуле і сьогодення. З викликами і здобутками. Падіннями і злетами», – каже Сергій Моргунов.

Також міський голова зазначив, що нація має бути свідома того, що залишить у спадок дітям і онукам.

«Ми маємо відвоювати незалежність. З болем, гіркотою втрат – але з непохитною вірою і волею до перемоги. Дякую нашим захисникам, сучасним героям. Цей День Незалежності – присвята і вам. Ви бережете найдорожче - нашу свободу. Свободу обирати своє майбутнє. Майбутнє України – у наших руках! Допоки ми разом. Єдині. Згуртовані. Готові боротися за мрії, за кожен здобуток і успіх – малий і великий. Вінниця – для нас найрідніша. Давайте разом робити її кращою і сучаснішою. Це найбільша честь і гордість – творити успішну історію своєї землі, – каже Сергій Моргунов. – Щиро вітаю вас, шановні вінничани, з днем народження незалежної України! Цінуймо те, що у нас є, бережімо і прагнемо більшого!».

День Незалежності – державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення Незалежності України.

Теми