Сергій Моргунов привітав вінничан із Днем Прапора України

23 серпня 2021, 08:00

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора. Вінницький міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці відзначив, що Державний Прапор є символом національної єдності, традицій державотворення, історії і сьогодення.

«Це те, що цінуємо, поважаємо, готові захищати. І ми ніколи не залишимось байдужими, коли майорить синьо-жовтий. На передовій - як символ незламності і боротьби. На спортивних аренах - як знак волі до перемоги. У будь-якому куточку нашої держави чи за кордоном – як уособлення нашої багатовікової історії та наших цінностей. Це полотнище просякнуте кров’ю борців за незалежність. Державний прапор – це наша і гордість, і відповідальність. Наша спільна місія – розвивати Україну як заможну демократичну європейську державу. Вітаю з Днем Державного Прапора, шановні вінничани! Будьмо єдиними у прагненні боронити Україну і творити її успішну історію!» - привітав вінничан міський голова Сергій Моргунов.

Відзначимо, що Державний Прапор - один з офіційних державних символів суверенітету держави. Український Державний Прапор - стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору.

Відомо, що синьо-жовті кольори на прапорі мають щонайменше тисячолітню історію і сягають часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства. Державний Прапор України затверджений Верховною Радою 28 січня 1992 року.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Доступ до публічної інформації

Забезпечення права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію

Програми міської ради

Програми розвитку Вінницької міської територіальної громади

Консультативно-дорадчі органи

Колегіальні органи міської ради та її виконавчих органів для забезпечення участі громадян в управлінні справами міста

Підтримка бізнесу

Висвітлення ділових подій, бізнес-можливостей та стану розвитку підприємництва Вінницької міської територіальної громади.