Сергій Моргунов: «Більше ста робочих місць створено на новому заводі RGC PRODUСTION у Вінниці»

21 грудня 2021, 15:30

Сьогодні, 21 грудня, у Вінниці відкрили завод RGC PRODUСTION. Тут виготовляють сучасне газорозподільне обладнання. Нове підприємство відповідає передовим екологічним стандартам. На заводі створено більше 100 робочих місць. На відкритті підприємства побував міський голова Сергій Моргунов. Він подивився на процес виробництва та запропонував позначати на продукції, що вона виготовлена саме у Вінниці. Адже так роблять інші місцеві заводи, щоб популяризувати місто у світі.

Завод RGC PRODUСTION, що на пров. Костя Широцького, 24, побудували за рік. Нове підприємство виробляє затребувану високотехнологічну продукцію як для вітчизняних споживачів, так і на експорт. У роботі використовують новітні технології, роботизовані процеси, якісне обладнання, визнане в Україні та світі. На заводі екологічно чисте виробництво та енергозберігаючі технології.

Міський голова Сергій Моргунов подивився, як працює підприємство. Під час екскурсії заводом показали роботів, унікальні спеціальні лазери, які ріжуть метал з високою точністю. На лінії хімічної обробки деталей показали, як готують матеріали до фарбування, миють їх у спеціальній капсулі та сушать. Також продемонстрували камеру напилення, де використовується виключно порошкове фарбування. Всі процеси механізовані.

«Сьогодні дуже знакова подія не тільки для заводу та мережі, а для всієї Вінниці. Дуже знаково, що у Вінниці, навіть під час пандемії, будують нові заводи. Нагадаю, що за останні п’ять років це вже четверте виробництво, яке налагоджено і відкрито у Вінниці. У цьому році компанія HEAD розпочала будівництво досить серйозного потужного заводу по виробництву спортивного спорядження, у 2023 році планується завершення будівництва, а це – 1200 робочих місць, – каже міський голова Сергій Моргунов. – Взагалі, дуже важливо, що у Вінниці створюються робочі місця. Сьогодні відкрився завод RGC PRODUСTION, де створено сто робочих місць. Як мінімум сто сімей більш впевнено дивитимуться у майбутнє. Було б добре, щоб на продукції було написано, що її виготовили у Вінниці, так як це роблять, наприклад, Barlinek та UBC Group, працюючи на експорт. Адже дуже важливо, щоб про Вінницю знали на всіх континентах».

Керівник проєкту RGC PRODUСTION Олександр Волович розповів, що вінницький завод – третій в Україні з виготовлення обладнання для газорозподільних мереж. «Унікальність цих заводів у тому, що у нас повністю замкнутий цикл: власне конструкторське бюро, власні розробки – повністю все своє. Використовуємо найновіше обладнання, постійно крокуємо вперед, вивчаємо світові новинки з обробки металу, інвестуємо у новітні технології, інновації. Працюємо безпосередньо з європейськими виробниками, маємо 56 міжнародних контрактів, – каже Олександр Волович. – Наразі на вінницькому заводі працює більше 50 людей. Кожного дня набираємо ще працівників, загалом плануємо 120-130. Проєктна потужність заводу – понад півтори тисячі одиниць обладнання на рік».

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Інвестиційна політика

Інформація про інвестиційну політику міста