Сергій Моргунов: 260 тонн допомоги військовим відправив хаб «Вінниця» за три місяці

07 червня 2022, 15:58

770 тонн допомоги отримав гуманітарний хаб за три місяці роботи. І третину – 260 тонн – Вінниця відправила нашим захисникам і захисницям. Про спільну роботу вінницької команди та партнерів задля підтримки захисників розповів у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці міський голова Сергій Моргунов.

Гуманітарний хаб у синергії з Фондом громади «Подільська громада» та бізнесом постійно шукають можливості допомогти. Команда тісно співпрацює з 59-ою мотопіхотною бригадою та підтримують 9-ту бригаду «Вінницьких скіфів». Запитів з гарячих точок чимало.

«У березні волонтери, незважаючи на великі ризики, доставляли вантажі «морським котикам» з 36-ої бригади. Нещодавно закрили нагальні потреби 5-го окремого штурмового полку Сухопутних військ ЗСУ», - говорить Сергій Моргунов.

Очільник міста зазначає, що допомогу отримують і медичні заклади, де лікують поранених бійців. Завдяки підтримці з-за кордону покращується оснащення: це й обладнання, хірургічні інструменти, матраци, ліжка та інші меблі.

«З терміновими запитами – «ще на вчора» - у команді «Подільської громади» працюють Віктор Бронюк й Андрій Дручинський. У них за плечима вже понад 20 виїздів. Це Миколаївський, Херсонський напрямки, Запоріжжя та Схід», - каже Сергій Моргунов.

Також міський голова зазначив, що на передову прямують не тільки провізія, речі, ліки й такі потрібні тепловізори та генератори. Найдорожчі серцю передачі - дитячі малюнки й листи. Це найкраща мотивація.

«Для команди хабу найважливіше, щоб допомога надходила швидко і вчасно, і кожна подяка від військових додає сил. На передовій мають постійно відчувати нашу згуртованість в тилу. Тільки так ми переможемо», - наголошує Сергій Моргунов.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини