Ракетний удар по середмістю Вінниці 14 липня: сім'ям загиблих та пораненим виплачують матеріальну допомогу з бюджету громади

15 серпня 2022, 15:16

Родини цивільних мешканців міста, які є членами Вінницької міської територіальної громади та загинули чи отримали поранення внаслідок ракетних ударів по інфраструктурі та житлових об’єктах територіальної громади під час військової агресії росії проти України отримують матеріальну допомогу. З бюджету Вінницької громади по 50 тисяч гривень виплачують сім’ям загиблих та по 25 тисяч - пораненим. Наразі 38 постраждалих подали заяви на отримання компенсації, 16 заяв – вже затвердили рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради. Крім того, заяви на отримання матеріальної допомоги подали і 18 родин загиблих.

«Сім’ям загиблих та поранених цивільних вінничан надаємо допомогу. З бюджету Вінницької громади по 50 тисяч гривень виплачуємо родині цивільних осіб, які загинули внаслідок ракетних ударів , по 25 тисяч гривень – родині цивільних осіб, що отримали поранення або травмування. Виплати передбачені громадянам, які отримали поранення та травми і були госпіталізовані на стаціонарне лікування до закладів охорони здоров’я», - говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

За дорученням міського голови, прийом документів для отримання зазначеного виду допомоги здійснюється працівниками департаменту соціальної політики щодня з 8:30 до 16:00 (крім вихідних) за адресами:

  • Управління соціального захисту населення (Правобережне) проспект Космонавтів, 30 (2 поверх);

  • Управління соціального захисту населення (Лівобережне) вул. Замостянська, 7 (2 поверх).

Призначення та виплата одноразової матеріальної грошової допомоги здійснюється на підставі документів. Їх перелік можна переглянути за посиланням: https://cutt.ly/oXsuueP

Для отримання детальної інформації щодо порядку отримання допомоги, звертайтесь за телефонами:

093-190-83-93 – УПСЗН (Правобережне)

097-101-58-40 – УПСЗН (Лівобережне)

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей