«Пункти незламності», які функціонують на базі підліткових клубів Вінниці, збільшили запаси необхідних речей та обладнання

02 грудня 2022, 16:26 (Відредаговано 02 грудня 2022, 16:29)

Сьогодні, 2 грудня, у КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» по вул. Соборна, 91, надійшов вантаж з гігієнічними наборами та одноразовим посудом. Також отримали електрочайники і діжки для води, які придбали за власний рахунок працівники Центру.

Така підтримка «пунктам незламності» неабияк необхідна, адже на випадок відсутності водопостачання VinSmart Центри будуть забезпечені технічною та питною водою, аби задовільнити комфорт мешканців громади.

«Також послугами пунктів обігріву можуть скористатися і мами з маленькими дітками, яким потрібно замінити підгузник в теплому місці та елементарно скористатися вологими серветками, якими вже забезпечені наші Центри. Нагадаємо, що в наших пунктах можна зарядити свої пристрої та просто випити чаю», — каже начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Директор VinSmart Центру Дмитро Мира додав, що наразі розподілили допомогу по восьми «пунктах незламності», які функціонують на базі підліткових клубів. «За надану допомогу вдячні та благодійному фонду «Подільська громада», — каже Дмитро.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua

Корисне під час війни

Важлива інформація для мешканців громади на час війни