«Продовжуємо допомагати Херсону. Майже 140 діток деокупованого міста зможуть оздоровитися у вінницьких таборах», – Сергій Моргунов

26 травня 2023, 13:32

Сьогодні на сесії Вінницької міської ради депутати проголосували за надання субвенції бюджету Херсонської міської територіальної громади у розмірі 800 тис. грн. Цільове призначення коштів – допомога в оздоровленні дітей деокупованого міста.

«Домовилися з Херсонською військовою адміністрацією щодо виділення відповідної субвенції для надання матеріальної допомоги на оздоровлення дітей. Відтак близько 140 діток за літній період плануємо розмістити в наших таборах і хоча б на деякий період забрати їх від постійних обстрілів. Адже фактично місто знаходиться на лінії зіткнення. Для оздоровлення своїх дітей Херсон також надає 800 тис. грн», – повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, Вінниця вже не вперше допомагає деокупованому місту. Відразу після звільнення до нього відправили 30 тонн пального для забезпечення роботи генераторів на підприємствах критичної інфраструктури. (Детальніше тут: http://surl.li/eoxxr)

Крім того, у межах роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Вінниця передала Херсону броньований мікроавтобус та гуманітарну допомогу (Детальніше тут: https://t.me/vmroficial/6991

А у квітні цього року в портове місто доправили 100 контейнерів для збору побутових відходів.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Бюджет громадських ініціатив

Бюджет громадських ініціатив - це інструмент активних громадян для покращення Вінницької міської територіальної громади

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Де знайти необхідне в разі блекауту

Де знайти пункти незламності, тепло, електрику, зв'язок, воду, ліки тощо в разі тривалої відсутності енергопостачання

Доступ до публічної інформації

Забезпечення права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію