Понад 73 млн грн коштів бюджету громади вдалось зекономити завдяки відкритим торгам та спрощеним закупівлям

17 листопада 2021, 12:47

За 9 місяців 2021 року Вінницька міська рада, використовуючи електронну систему закупівель «Prozorro», зекономила 73,18 млн грн. З них: 66,17 млн грн по відкритих торгах та 6,99 млн грн – по спрощених закупівлях. Такі онлайн-тендери дозволяють здійснювати прозорі торги та збільшують кількість потенційних покупців.

Вінницька міська рада ще у 2015 році однією з перших почала використовувати у своїй роботі систему електронних закупівель на базі платформи «Prozorro». Онлайн-тендери дозволяють підвищити рівень прозорості та відкритості замовникам послуг, запобігти корупції у сфері державних закупівель тощо.

Також платформа «Prozorro» є інструментом для громадськості, адже завдяки їй будь-яка людина, яка має доступ до Інтернету, може зайти на сайт і в режим онлайн подивитися, як проходять торги, хто в них бере участь, які постачальники, які ціни, хто виграв.

«За три квартали 2021 року виконавчі органи та виконком Вінницької міської ради в системі електронних закупівель оприлюднили інформацію про укладання 485 договорів на конкурентних засадах: відкриті торги та спрощені закупівлі», – каже директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Максим Мартьянов.

Також Максим Мартьянов розповів про економію коштів завдяки закупівлям на конкурентній основі. «Те, що виконавчі органи та виконавчий комітет Вінницької міської ради застосовують електронну систему закупівель «Prozorro», дозволило за 9 місяців цього року зекономити 73,18 млн грн. В цілому це 10,58% від очікуваної вартості конкурентних закупівель, яких було оголошено на загальну суму 754 млн грн», – зазначив він.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Інвестиційний портал

Вінниця – місто, де комфортно працювати, створювати, надихатись, відпочивати та розвиватись. Інвестуйте у Вінниці!

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради

Аграрна політика

Інформація про нові можливості розвитку аграрного бізнесу на території Вінницької міської територіальної громади