Опубліковано 19 серпня 2021, 08:24 (Відредаговано 23 серпня 2021, 15:55)

Керуючись Положенням про департамент земельних ресурсів міської ради, з метою забезпечення організації та проведення земельних торгів у формі аукціону з набуття права власності на вільні від забудови земельні ділянки, відповідно до рішення Вінницької міської ради від 26.03.2021 № 348, департаментом земельних ресурсів міської ради приймаються заявки щодо визначення виконавця (ліцитатора) на проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права власності по земельній ділянці:

Земельна ділянка, що розташована за адресою: Вінницька область, м. Вінниця;

Площа: 0,5906 га;

Кадастровий номер: 0520680500:05:001:0901;

Цільове призначення земельних ділянок: 03.03. для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Стартова ціна продажу земельної ділянки: 125 448,00 грн.

Продаж права оренди;

Розмір гарантійного внеску: 37 635 грн. 00 коп.

Розмір реєстраційного внеску: 1 135 грн. 00 коп

Перелік документів з пропозицією ціни по виконанню робіт (з урахуванням вимог визначених п. 6 ст.135 Земельного кодексу України), прошу надати для розгляду департаментом земельних ресурсів міської ради в термін до 09.04.2021року.

  1. копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
  2. копія кваліфікаційних документів ліцитатора, якого буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;
  3. інформацію про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною за попередні 24 місяці;
  4. пропозицію про вартість виконання робіт (з податком на додану вартість) містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).
  5. завірені копії договору оренди або правовстановлюючих документів на приміщення ліцензіата в м. Вінниці, обладнаного для проведення публічних торгів та наявність технічного забезпечення (обчислювальна, розмножувальна техніка, електронні засоби оперативного висвітлення інформації про земельні торги та показу фото і картографічної інформації про земельну ділянку, необхідні для земельних торгів).

Виконавець (ліцитатор) робіт з проведення земельних торгів у формі аукціону, з яким в подальшому буде укладено договір, визначатиметься шляхом обрання найкращих пропозицій, що надійдуть до департаменту земельних ресурсів.

Теми

Департамент земельних ресурсів

Контакти:
(0432) 53-12-07
dzr@vmr.gov.ua

Місце проведення