Людей з інвалідністю безкоштовно навчатимуть ІТ - професіям

23 лютого 2022, 15:19

У Вінниці стартував соціальний проєкт «Вір у себе! Можливості безмежні!», завдяки якому люди з інвалідністю можуть безкоштовно навчатись в ІТ- школі. Проєкт реалізовує департамент соціальної політики Вінницької міської ради спільно з ІТ- школою «New IT School» http://www.itschool.vn.ua/

Взяти участь у проєкті «Вір у себе! Можливості безмежні!» можуть люди з інвалідністю віком від 18 до 60 років, які зареєстровані та проживають у Вінницькій міській територіальній громаді. Пройшовши курси, вони зможуть отримати сучасну професію.

Реєстрація на курси вже розпочалась, вона триватиме до 31 березня 2022 року. Зареєструватись можна за посиланням: https://forms.gle/p2RthAL8PCkLiocT9 та на сайті http://www.itschool.vn.ua . Реєстрацію необхідно обов’язково підтвердити за телефоном 50-86-89 (з 8:30 до 16:30), контактна особа: Павлюк Оксана Володимирівна.

Навчання проходитиме за трьома напрямками. Можна буде навчитись графічного дизайну (Advanced Graphic Design), стати розробником вебсайтів (Web development) та пройти курс тестування програмного забезпечення та забезпечення якості (QA Manual). Учасники можуть обрати для себе один з цих напрямків. Навчання триватиме до 16 тижнів. Ті, хто успішно його пройде, отримає відповідні сертифікати.

Охочі долучитись до проєкту повинні мати комп’ютер або ноутбук, встановлене програмне забезпечення для відповідного курсу та доступ до якісного інтернету, адже навчання проходитиме онлайн. Також потенційний учасник повинен мати базовий рівень володіння ПК, схильність до інформаційних технологій, знання англійської мови на рівні preintermediate.

З додатковою інформацією щодо курсів можна ознайомитись за посиланням: http://www.itschool.vn.ua/ та за телефонами: +38 068 485 39 65, +38 041 38 18.

Теми

Департамент соціальної політики

Контакти:
+380432504350
gupszn@vmr.gov.ua

Ще новини за темами