Екологія. Майже пів тисячі ялинок та сосен висадили у Щітках на березі ставу Тарасишин
15 березня 2024, 11:38 (Відредаговано 15 березня 2024, 12:34)
З турботою про довкілля. Майже півтисячі хвойних дерев висадили нещодавно учасники ініціативної групи «Чиста водойма – 3» біля ставу Тарасишин, що у Щітках.
Відстань від обласного центру до цієї локації, яка межує з березовим гаєм, – близько 10 кілометрів.
«Це місце додатково озеленили. Сосни та ялини, висаджені на пагорбах поблизу ставу, стануть не лише окрасою Тарасишиного, а й допоможуть поліпшити загальний екологічний стан нашої місцевості. Відомо, що хвойні дерева є довгожителями, відтак тривалий час очищуватимуть повітря від пилу та бруду, збагачуючи його фітонцидами», – розповідає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко.
За словами старости, наразі члени ініціативної групи провели перший етап екоакції й найближчим часом, за сприятливих погодних умов, ініціативу з облаштування берега ставу продовжать.
«Приємно, що цей проєкт реалізовується повністю силами та коштом самих учасників ініціативної групи. Тому від імені старостату і себе особисто висловлюємо щиру подяку сім'ям Корнієнко, Коров'ячук, Орел та Кальченко за активну участь в акції та допомогу у створенні нової зеленої зони на рідній водоймі, – каже Владислав Кривешко. – Найближчим часом за сприятливих погодних умов плануємо "генеральне прибирання греблі та берегу водойми. Тому запрошуємо долучитися до заходів усіх небайдужих».
Ще новини за темами
-
19 червня 2026, 12:41
До проєкту з сортування побутових відходів у Вінниці доєдналися вже мешканці 103 будинків
-
19 червня 2026, 12:20
Муніципальний центр управління відходами у Вінниці тепер працює щоденно
-
17 червня 2026, 08:48
Покращили дозвілля для майже тисячі дітей: у Вінницько-Хутірському окрузі завершили ремонт дитячих майданчиків
-
04 червня 2026, 14:45
Припарковане авто поблизу контейнерного майданчика заважає вивозу сміття. У Вінниці водіїв закликають не перешкоджати роботі комунальних служб
-
02 червня 2026, 16:52
Максимальне сортування та переробка. Експерти шведської програми WM4U допомагають Вінниці вибудувати ефективну систему управління відходами
-
21 травня 2026, 10:18
Вінничан запрошують долучитися до екозмін: у громаді оновлюють робочу групу, яка розробляє План управління відходами
Пов'язані новини
Усі новини-
19 червня 2026, 12:20
Муніципальний центр управління відходами у Вінниці тепер працює щоденно
-
17 червня 2026, 08:48
Покращили дозвілля для майже тисячі дітей: у Вінницько-Хутірському окрузі завершили ремонт дитячих майданчиків
-
04 червня 2026, 14:45
Припарковане авто поблизу контейнерного майданчика заважає вивозу сміття. У Вінниці водіїв закликають не перешкоджати роботі комунальних служб
-
02 червня 2026, 16:52
Максимальне сортування та переробка. Експерти шведської програми WM4U допомагають Вінниці вибудувати ефективну систему управління відходами
-
21 травня 2026, 10:18
Вінничан запрошують долучитися до екозмін: у громаді оновлюють робочу групу, яка розробляє План управління відходами
-
19 травня 2026, 14:07
Зібрали понад 40 мішків сміття: у Вінниці провели толоку на набережній Старого міста