Два автомобілі та мікроавтобус для військових – про чергову допомогу від Вінниці розповів Сергій Моргунов

30 листопада 2022, 15:48

Вінниця передасть автомобілі, генератори та квадрокоптери для потреб військових у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Окрім того, понад 140 окопних пічок, а також шанцевий інструмент для облаштування бліндажів для наших захисників та захисниць – зібрали громади Вінниччини в межах проєкту «Тепло від дому до окопу», ініціатором якого виступив Гуманітарний штаб.

30 листопада завершився перший етап проєкту «Тепло від дому до окопу». Наступним кроком стане доставка вантажу нашим бійцям – підрозділам із Вінниччини та батальйону територіальної оборони, які несуть службу на передовій. Це результат спільних зусиль, наголосив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, який сьогодні разом із головою обласної Ради Вячеславом Соколовим зустрівся з представниками громад області, які долучились до проєкту, метою якого є підготувати наших воїнів до зими. А це – 50 громад Вінниччини.

Від громад надійшло більше 140 пічок для відправки на фронт. Частину з них виготовили на замовлення депутатів Вінницької міської ради. Кожна з громад також зібрала інструмент для наших військових: лопати, сокири, кирки, а також – скоби, цвяхи, утеплювач, плівку, свічки. Це наразі те, що дуже потребують наші воїни, каже Сергій Моргунов. Водночас за його словами, Вінниці вдалося виконати й інші їхні запити, що стосуються генераторів, дронів та автомобілів.

«Пікапи, автівки з повним приводом, буси з повним приводом – це саме те, що потребують наші хлопці на фронті. І з цим зараз реально складно, об’єктивно шукали майже місяць, але дві машини ми знайшли у Німеччині. Дообладнаємо автівки відповідно до запиту наших хлопців», – зазначає міський голова.

Сергій Моргунов додав, що силами команди Муніципальної варти вдалось підготувати для захисників ще й мікроавтобус.

«Саме в рамках роботи Міжрегіонального гуманітарного координаційного штабу, який координує Володимир Гройсман, громади Вінницької області спільно працюють над тим, щоб постійно збирати усе необхідне за запитами наших вінничан, які знаходяться на фронті. Три автомобілі за моєю спиною – це черговий внесок нашої територіальної громади, – каже Сергій Моргунов. – Хочу подякувати і транспортній компанії за те, що допомогли із забезпеченням необхідною кількості генераторів, і міжнародним партнерам, які надали нам квадракоптери. Це якраз приклад того, що спільно можна багато чого зробити, щоб допомогти нашим захисникам на фронті».

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий додав, що проєкт «Тепло від дому до окопу» далеко не перший, який реалізується в області за ініціативи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. З перших днів роботи Штабу були визначені основні пріоритети. Це допомога внутрішньо переміщеним особам, підтримка малозабезпечених родин області, сприяння Збройним Силам України та підтримка економіки.

«Важливо постійно підтримувати наших військових, і у теперішній час, коли холод, коли мокро, коли сніг. Дякую головам громад, депутатам різних рівнів, жителям громад, бізнесу, волонтерам, які допомагають нашим Збройним Силам України. Важливо, щоб у місцевого самоврядування була єдність, як і з перших днів війни. Ми маємо бути єдині духом, щоб ті, хто захищає нашу країну, це теж відчували», – каже голова обласної Ради.

Своєю чергою Сергій Моргунов додав, що завдяки Міжнародному координаційному гуманітарному штабу, Вінниця виступає як ланцюжок допомоги, що надходить із багатьох країн світу: від Австралії до Японії.

«Якщо говорити про саму допомогу , важливо те, що ми відчуваємо, що не одні, але я впевнений в тому, що нам, мабуть, ніхто не допомагав так, як допомагає, якби не бачили наскільки ми сильні та згуртовані як український народ і з точки зору підтримки наших Збройних Сил і як ми взагалі долаємо всі ці виклики. І наскільки ми готові боротися до кінця для того, щоб зберегти свою націю і свою рідну державу!» – наголосив Вінницький міський голова.

Довідково:

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб було створено 26 березня 2022 року. Його роботу координують Прем’єр-міністр України (2016-2019 рр) Володимир Гройсман, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. За 8 місяців роботи було передано нашим військовим, громадам областей, які перебували на території ведення активних бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток на Вінниччині, родинам військових та малозабезпеченим понад 1,5 тисячі тонн гуманітарних вантажів. Координаторам Штабу вдалося налагодити отримання гуманітарної допомоги із 55 міст 16 країн.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Про загальну мобілізацію

Інформація, пов'язана з проведенням загальної мобілізації

Оповіщення населення

Засоби оповіщення населення при виникненні надзвичайних ситуацій

Укриття Вінниці та інші приміщення тимчасового перебування

Укриття Вінниці та інші приміщення житлового та комерційного фонду для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» https://shelter.vmr.gov.ua

Корисне під час війни

Важлива інформація для мешканців громади на час війни