До вінницького будинку сімейного типу влаштували ще одну дитину

21 лютого 2022, 14:52

Сьогодні, 21 лютого, будинок сімейного типу Вінниці поповнився ще однією дитиною. Заступниця міського голови Галина Якубович та родина Віталія та Aнни Крищук підписали договір про влаштування до сім’ї 12-річного хлопчика. Тепер в будинку сімейного типу виховуватимуть дев’ять дітей.

«Ви робите дуже важливу справу. Ви налагодили гарні стосунки в родині. Діти відчувають турботу та любов. Я впевнена, що хлопчику, якого ви берете у свою сім’ю, буде затишно з вами. Він відчує справжнє родинне тепло. Хочу подякувати вам від усієї нашої територіальної громади та від імені міського голови Сергія Моргунова. Дякуємо, що даруєте дітям батьківську турботу», - зазначила заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович.

Мати родини Анна Крищук каже, що діти вже встигли познайомитися з братиком, який виховуватиметься в їхній великій сім’ї.

«Хлопчика звуть Артем, йому 12 років. Так вийшло, що він навчається в одному класі з нашим Святославом. Коли нам запропонували його взяти у свою родину, ми порадилися з дітками і без вагань погодилися. Тоді всі разом познайомилися з Артемом. Він дуже позитивна дитина. Сподіваємось, що швидко адаптується у родині», - каже Анна Крищук.

Нагадаємо, що дитячий будинок сімейного типу у Вінницькій міській територіальній громаді створили наприкінці 2018 року. Наразі у ньому виховують шість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та одну особу з їх числа (старше 18 років). Також у родині Анни та Віталія Крищук є двоє власних дітей.

Довідка:

Наразі на обліку Служби у справах дітей Вінницької міської ради перебуває 265 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням виховується 187 дітей, у прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу - 26 дітей та 4 особи з їх числа.

Впродовж 2021 року у Вінницькій громаді усиновили 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дев’ять дітей цієї категорії виховувались у дитячих інтернатних закладах різного підпорядкування.

Вінничани, які готові допомогти дітям отримати сім’ю, можуть звернутися до Служби у справах дітей Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, або за телефонами: 65-10-74, 50-90-61.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей