Вінницька молодіжна рада ініціювала прибирання берегів біля малих річок

15 квітня 2022, 16:15 (Відредаговано 15 квітня 2022, 17:02)

Сьогодні, 15 квітня, Вінницька молодіжна рада за підтримки відділу молодіжної політики міської ради організувала прибирання берегів малої річки, що знаходиться між вулицями Привокзальна та Лебединського. Молодь міста ініціювала інформаційно-просвітницьку акцію, для пробудження екологічної свідомості громадян. Вони прибрали берег річки, яка є притокою Південного Бугу.

«Ми часто не задумуємось про невеличкі водойми, які насправді мають велике значення. В нас відбувається споживання питної води не з ґрунтових, а з поверхневих вод. Тому молодіжна рада ініціювала акцію з прибирання та долучила студентів навчальних закладів. Ми плануємо й далі проводити суботники та долучати ще більше молоді і таким чином дбати про екологічну свідомість нашої громади», - повідомляє голова Вінницької молодіжної ради Таїсія Дембовська.

Зараз заборонено відвідувати лісосмуги, ліси та парки, тому відділ молодіжної політики разом з відділом охорони довкілля і використання природніх ресурсів департаменту економіки та інвестицій вирішили розпочати прибирання з малих річок.

«На прибирання зареєструвалось 25 молодих людей разом з представниками відділу молодіжної політики та начальником відділу охорони довкілля і використання природніх ресурсів Світланою Юзвак. Розуміємо, що вода це важливий стратегічний ресурс. Ми вже плануємо провести толоку і на річці П’ятничанка, Дьогтянець та інших. Дуже приємно, що молодь сьогодні свідомо відноситься до природніх ресурсів й ініціює такі заходи», - каже начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Нагадаємо, що у Вінниці запроваджено проєкт «Малі річки Вінниці», де звертається увага на екологічний стан малих річок.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Екологія

Екологічна веб-сторінка на офіційному сайті Вінницької міської ради