19 жовтня у Вінниці відбудеться перший розіграш призів в рамках акції «Вакцинуйся. Збережи життя»

13 жовтня 2021, 12:21

Серед вінничан, які долучились до акції «Вакцинуйся. Збережи життя», уже менш ніж за тиждень розіграють перші 30 призів (15 велосипедів та 15 телевізорів). Стати учасником акції можуть усі охочі вінничани, які пройшли повний курс вакцинації від Covid-19 та зареєструвались на сайті Вінницької міської ради на сторінці «Вакцинуйся. Збережи життя». Реєстрація учасників для першого розіграшу триватиме до 17 жовтня.

Нагадаємо, акція «Вакцинуйся. Збережи життя» стартувала у Вінниці першого вересня. І на сьогодні уже майже 9,5 тисяч містян зареєструвались, аби взяти участь у розіграші сотні призів. Самі розіграші будуть проводитись тричі.

Перший відбудеться 19 жовтня о 12:00. Аби все відбувалось прозоро, розіграш транслюватимуть в мережі інтернет наживо – усі охочі зможуть подивитись прямий ефір на сторінках Вінницької міської ради та телеканалу «ВІТА» в мережі Фейсбук. Також до участі у події будуть запрошені представники вінницьких медіа.

«Переможців акції ми будемо визначати за допомогою електронного сервісу, а саме шляхом вибору випадкових номерів учасників серед тих, хто зареєструвався в акції. Після чого конкурсна комісія перевірить тих учасників, чиї номери «випадуть», на відповідність встановленим вимогам акції. І далі уже оголосить перелік переможців. Якщо будуть виявленні невідповідності переможця умовам конкурсу, то на наступному розіграші виберуть наступного переможця за допомогою електронного сервісу», - каже директор департаменту інформаційних технологій міської ради Володимир Романенко.

Перелік переможців буде оприлюднений в засобах масової інформації. Про дату та час вручення призів їм повідомлять додатково. Вінничани, які не виграли у першому розіграші, з акції не вибувають, а автоматично стають учасниками наступних розіграшів. А от ті містяни, які отримали призи, не зможуть взяти участь в наступних розіграшах.

Реєстрація учасників акції «Вакцинуйся. Збережи життя» розпочалась 1 вересня і завершиться 15 грудня. Але нагадуємо, що реєстрація учасників для першого розіграшу триватиме до 17 жовтня.

Розіграші призів будуть проводити тричі: 19 жовтня, 15 листопада та 17 грудня. Під час першого та другого розіграшів буде розіграно по 15 телевізорів та 15 велосипедів. А у третьому розіграють – 20 телевізорів, 20 велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla.

Акція триватиме до кінця року. Для участі в акції необхідно перейти за посиланням https://www.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia та заповнити реєстраційну форму. Розіграші призів будуть проводитися тричі.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Вакцинація від грипу

Щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб захиститися від грипу та попередити тяжкі ускладнення хвороби.

Планова імунопрофілактика

Інформація щодо планової імунізації населення з метою профілактики