Заняття спортом у Вінниці допомагають забути жахи війни: історія хлопчиків, які переселились із Краматорська

08 липня 2022, 12:32 (Відредаговано 08 липня 2022, 12:35)

Брати Андрій і Олександр Потаєнко та Максим Толстяк почали займатися спортом у Вінниці. Наразі вони відвідують безкоштовні заняття з легкої атлетики у Міській дитячо-юнацькій спортивній школі №1.

Через війну хлопцям разом з батьками довелось покинути рідну домівку в Краматорську. До Вінниці родини Потаєнко та Толстяк приїхали ще 16 березня. Тут у хлопців, завдяки заняттям спортом, з’явилась можливість швидше призвичаїтись до нового життя.

«Вінниця зустріла нас дуже привітно, нам тут подобається, – каже мама Андрія та Олександра Потаєнко Наталія. – Про безкоштовні заняття з легкої атлетики ми дізнались із новинних груп у месенджерах. У хлопців був важкий період адаптації, але тренер знайшов до них підхід. Діти просто у захваті від тренувань».

Відзначає старанність малюків і їхній тренер. «Не дивлячись на всі проблеми та жахіття війни, які діти пережили до переїзду у Вінницю, зараз вони дуже гарно проявляють себе на тренуваннях, та з великим задоволенням займаються, – каже Володимир Прошин. – Діти швидко знайшли спільну мову та потоваришували з іншими спортсменами групи».

За час війни МДЮСШ№1 прийняла до себе близько 40 дітей-переселенців, які регулярно відвідують навчально-тренувальні заняття. У школі культивується 4 олімпійських види спорту: легка атлетика, хокей на траві, художня гімнастика та настільний теніс.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його