Вінничани віддали на армію 50 тис. грн, які збирали на ремонт будинку

14 березня 2022, 14:39

Збройні Сили України підтримують усі небайдужі. Вінничани теж допомагають, як можуть. До прикладу, мешканці однієї вінницької багатоповерхівки зібрали 50 тисяч гривень на заміну системи електропостачання, але вирішили перерахувати ці гроші на підтримку української армії. Ініціативу підтримали одностайно.

Мешканці однієї багатоповерхівки Вінниці зібрали 50 тисяч гривень на заміну системи електропостачання. Але, порадившись, вирішили: гроші передадуть українській армії.

«Ми у своєму будинку зробили вже дуже багато ремонтних робіт. Нам це вдалось здійснити в рамках міської програми із співфінансування. Цьогоріч планували замінити систему електропостачання, зібрали гроші, а тут - війна. Ми порадились і вирішили, що зібрані кошти перерахуємо на підтримку наших військових. Всі мешканці будинку погодились одностайно. Усі розуміють, що ЗСУ вони нині більш потрібні. І якщо усі будуть допомагати та підтримувати наших героїв – перемога не за горами. Нам не шкода нічого для порятунку нашої країни, головне перемогти клятого ворога!» - розповідає старша по будинку Наталя.

Гроші для Збройних Сил України люди перерахували на рахунок БФ "Подільська громада", який створив спеціальну благодійну програму на підтримку захисників.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"