Вінничани перерахували на підтримку ЗСУ 100 тис. грн, які збирали на ремонт трьох багатоповерхівок

06 квітня 2022, 13:57

У Вінниці вже не вперше жителі багатоповерхівок перераховують на потреби українських воїнів кошти, які збирали на ремонт свого будинку. Днями співвласники трьох багатоповерхівок, які входять до Асоціації «Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Європейська», перерахували на підтримку армії 100 тисяч гривень. Ці гроші люди збирали впродовж кількох років на великі ремонти у своїх висотках.

Своєрідний флешмоб на підтримку Збройних Сил України активно шириться серед жителів багатоповерхівок. Лише впродовж березня мешканці п’яти багатоповерхівок замість того, аби проводити у будинках ремонтні роботи, переводили кошти на потреби армії. Загалом перерахували вже 200 тис. грн.

Днями два ОСББ Вінниці, які входять до Асоціації «Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Європейська», що на Старому місті, теж зробили свій внесок: перерахували 100 тисяч гривень, щоб підтримати ЗСУ.

«До нашої Асоціації «Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Європейська» входить два ОСББ - три будинки. Ми маємо свій накопичувальний фонд, який створили для наших потреб. За шість років співвласники зібрали певну суму грошей, яку планували витратити на ремонти у наших ОСББ. Але нині проведення ремонтів – не на часі. Тому вирішили долучитися до підтримки наших Збройних Сил та перерахувати 100 тисяч гривень нашому війську. Усі співвласники таку ідею підтримали. Ми розуміємо, що така сума – це крапля в морі. Однак якщо кожен українець перерахує на підтримку ЗСУ хоч одну гривню, це буде велика сума та значна підтримка. Нам усім потрібно рятувати нашу Україну від клятого ворога. А після перемоги ми зберемо гроші і повернемо їх до свого накопичувального фонду», - говорить голова Асоціації ОСББ «Європейська» Сергій.

Нагадаємо, що у березні по 50 тис. грн на підтримку української армії перерахували також мешканці ще двох багатоповерхівок Вінниці.

Теми

Схожі сервіси

Усі сервіси

Підтримка учасників АТО та ООС

Інформаційний сервіс для учасників антитерористичної операції, ООС та членів їх сімей

Ветеранський простір

Проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих"