У Вінницькому міському Терцентрі пенсіонерів навчали плести вінтажну ляльку

04 жовтня 2022, 16:18

В'язати, плести та вишивати навчають людей похилого віку у Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування. Сьогодні на занятті із рукоділля пенсіонери виготовляли вінтажну ляльку «Маленька Таня».

«Наступного вівторка плануємо зробити ляльку «Скандинавський гном». У нас такий девіз: «Рукоділля - це заняття від безділля”. У нас є декілька переселенок і такі заняття допомагають їм адаптуватися і відволіктися від війни», - розповідає інструктор з трудової адаптації Терцентру Ніна Скворцова.

На заняття із рукоділля до Терцентру прийшла і 78-річна пенсіонерка з Маріуполя Людмила Касьяненко.

«Я з Маріуполя виїхала наприкінці березня. Одразу приїхала до Вінниці. Про Терцентр мені розповів син і я почала ходити на різні заходи, які тут проводять. Тут я маю можливість спілкуватись людьми, навчатись нового та розвиватись», - розповідає переселенка.

Завідувачка відділення денного перебування Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Вікторія Вдовцова розповідає, що матеріали для рукоділля надають безкоштовно. Загалом Терцентр організовує різні заняття для пенсіонерів щодня, окрім вихідних.

«У нас кожного дня проходять різні заняття. Тут люди можуть навчитись мобільній грамотності, комп'ютерній грамотності, рукоділлю. Є можливість відвідувати тренажерну залу, займатись скандинавською ходьбою, оздоровчою фізкультурою, аромотерапією, фототерапією, вивчати психологію, відвідувати кінопокази», - додає Вікторія Вдовцова.

Дізнатися про розклад занять і записатися на гуртки у Терцентрі можуть люди пенсійного віку, прийшовши за адресою м. Вінниця, вул. Соборна, 50. Або зателефонувати за номером: (0432) 67 05 90.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Калькулятор субсидії

Онлайн розрахунок житлово-комунальної субсидії

Черга на забезпечення дітей реабілітаційними послугами

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю" департамент соціальної політики Вінницької міської ради оприлюднює на офіційному веб-сайті інформацію про черговість надання реабілітаційних послуг.