У Вінниці реконструюватимуть перехрестя біля Староміського мосту – з 13 червня тут частково та тимчасово буде перекрито рух транспорту

10 червня 2022, 14:32 (Відредаговано 10 червня 2022, 14:56)

У Вінниці з наступного тижня стартує реконструкція перехрестя вулиць Князів Коріатовичів та Миколи Оводова. Вже з понеділка, 13 червня до 23 червня включно, там мають частково перекрити рух транспорту для безпеки під час ремонту.

“У ході капітального ремонту ми плануємо облаштувати круговий рух. Перехрестя вулиць оновиться відповідно до стандартів, які вже не перший рік застосовують при реконструкції доріг: зручність інфраструктури, безпека, якість виконання робіт. Тут облаштуємо зливову каналізацію, футляри для перенесення мереж в підземну каналізацію та влаштування зовнішнього освітлення з сучасними LED-ліхтарями”, - сказав директор департаменту комунального господарства ВМР Юрій Семенюк.

Отже, з 13 червня повністю перекриють рух приватного транспорту на вул. Миколи Оводова в обох напрямках на ділянці від перехрестя з вул. Монастирською до перехрестя з вул. Князів Коріатовичів та на вул. Князів Коріатовичів в обох напрямках на ділянці від перехрестя з вул. Кропивницького до перехрестя з вул. Миколи Оводова. Рух громадського транспорту через перехрестя вул. Миколи Оводова-Князів Коріатовичів залишиться без змін.

На період перекриття руху на вулицях Миколи Оводова та Князів Коріатовичів рух приватного автотранспорту буде організований в об'їзд по вул. Соборній, Архітектора Артинова, Владислава Городецького, Монастирській, Гліба Успенського та Данила Нечая.

“Щоб забезпечити безперешкодний проїзд громадського транспорту через це перехрестя, “Вінницька транспортна компанія” забезпечить чергування ревізорів служби безпеки руху. Крім того, на ділянці будуть розміщені відповідні інформаційні панно, дорожні знаки та технічні засоби організації руху”, - сказав в.о. директора департаменту енергетики, транспорту та зв'язку Андрій Сорокін.

Теми

Пов'язані новини

Усі новини

Схожі сервіси

Усі сервіси

Транспорт та міська мобільність

Інформаційна веб-сторінка щодо розвитку транспортної інфраструктури, міського пасажирського транспорту та зв'язку