Сергій Моргунов вручив Володимиру Васільєву медаль «За вагомий внесок у розвиток Вінниці»

28 січня 2022, 12:54

Сьогодні, 28 січня, на початку сесії міської ради Почесною відзнакою міського голови – медаллю «За вагомий внесок у розвиток Вінниці» нагородили колишнього депутата Вінницької міської ради Володимира Васільєва.

«Я вважаю, що Володимир Васільєв, можна сказати, легенда сучасної Вінниці і Вінниччини, – зазначив міський голова Сергій Моргунов. – Це людина, яка тричі була депутатом міської ради, один раз депутатом обласної ради. Володимир Петрович дуже багато зробив для розвитку і розбудови Вінниці, в тому числі, для реалізації Стратегії Вінниця-2020. А також для будівництва і розвитку такого потужного підприємства як «АВІС», керівником якого він був багато років. Це підприємство знають не тільки в межах нашого регіону, а і в багатьох країнах світу на різних континентах. Завтра у Володимира Петровича ювілей. Тож вітаємо Вас і дякуємо за плідну співпрацю».

Володимир Васільєв також подякував депутатам за спільну роботу упродовж багатьох років. «Дякую за таку честь і те, що мою роботу оцінили. Я був депутатом 16 років - і тут у міській раді, і в обласній», – зазначив він. 29 січня ювіляр відзначатиме своє 80-річчя.

Довідка

Володимир Петрович Васільєв народився 29 січня 1942 року. З 1996 року – генеральний директор підприємства «АВІС». З 2013 року – радник генерального директора підприємства «АВІС». Обирався депутатом Вінницької міської ради 4, 6 та 7 скликань.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Ще новини за темами