Квітники у патріотичних кольорах. У Вінниці мають висадити понад 3 000 квітів

13 травня 2022, 14:21 (Відредаговано 13 травня 2022, 17:04)

Сьогодні, 13 травня, у Вінницькій МТГ почали прикрашати квітами одразу дві локації - Майдан Небесної Сотні та Замкову гору. Понад три тисячі бегоній, тагетисів та агератумів у кольорах українського стяга та народної вишивки висаджують працівники “Вінницязеленбуду”.

“На Майдані Небесної Сотні ми вирішили оформити клумбу у вигляді вишиванки. Там висадили 1100 альтернатер та бегоній різних кольорів - білі, рожеві та червоні”, - розповіла заступниця директора з агротехнічних питань “Вінницязеленбуду” Тетяна Прибиш.

За її словами, ці квіти не потребують додаткового догляду - вони адаптовані до наших кліматичних умов. “Ці квіти не примхливі. Звісно, потрібно вчасно їх поливати, прополювати. Вони повинні квітнути аж до вересня”, - пояснює Тетяна Прибиш.

Окрім того, сьогодні ведуть підготовчі роботи перед висадкою квітів і на Замковій горі. Там планують висадити квіти синього та жовтого кольорів.

“Вже закінчуємо знімати дернину, робимо розбивку грунту і почнемо висаджувати квіти. Загальна кількість квітів перевищує 2500”, - додає Тетяна Прибиш.

Фахівці підприємства формують дизайн для кожного квітника. Втім, у «Вінницязеленбуді» зізнаються, що цьогоріч відмовилися від запланованого та оформили клумби в місті у патріотичній тематиці.

“Дизайн був дещо змінений у зв'язку зі страшними подіями в Україні. Через війну вирішили не витрачати кошти на закупівлю квітів, все зробили власними силами, - розповідає Тетяна Прибиш. - Ми збирали ще восени насіння, потім його засіяли, чекали, щоб проросло. А ось такі квіти, як бегонію та альтернатеру розмножували вегетативним способом. Таким чином отримали необхідну кількість квітів”.

Найближчим часом планують висадити квіти поблизу Будинку офіцерів та на Майдані Незалежності.

Теми

Натисніть на зображення, щоб збільшити його

Схожі сервіси

Усі сервіси

Тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги

Інформація про тарифи на комунальні, транспортні та інші послуги, що діють на території Вінницької міської територіальної громади, встановлені рішеннями виконавчого комітету міської ради