​Реєстрація до дитячого садочка

 

Шановні батьки! Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в дошкільному закладі міста,пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про дошкільні навчальні заклади на сайті http://edu.vn.ua/dnz.html та Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів.

Для вибору найближчого садочку можете скористатися Картою дитсадочків. Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, вибравши вільний садочок та заповнивши форму. Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.

При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі»,  дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде  запропоновано місце в обраному садочку або  іншому закладі Вашого мікрорайону.

Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни (про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу) протягом 30 днів необхідні документи, визначені в Положенні,  завідуючій визначеного дошкільного закладу. В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

ЗареєструватиПеревірити статусОчікування та передача документів
Увага! Про збої та неточності в роботі повідомляйте за адресою dnz@vmr.gov.ua. Дякуємо!