Конкурси на заміщення вакантних посад у закладах культури: ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ КАНДИДАТУР ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ЇХ ДО СКЛАДУ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ «ВІННИЦЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ М.М. КОЦЮБИНСЬКОГО»
Керування дозволамиКерування дозволами

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ КАНДИДАТУР ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ЇХ ДО СКЛАДУ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ «ВІННИЦЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ М.М. КОЦЮБИНСЬКОГО»

комісія.jpg

25 квітня 2017 року об 10:00 в залі засідань Вінницької міської ради відбулося жеребкування серед кандидатур від громадських організацій для участі у роботі комісії на проведення конкурсного добору керівника закладу  «Вінницький літературно-меморіальний музей М.М. Коцюбинського».
 За результатами жеребкування до складу комісії включено наступних представників: Побережну Тетяну Іванівну (ГО «Професійна спілка працівників культури України»), Гарбулинського Сергія Вікторовича (ГО «Професійна спілка працівників культури України»), Верещак Тетяну Анатоліївну (ГО «Культурний Всесвіт»).


Перше засідання конкурсної комісії відбудеться 15 травня 2018 року у конференц-залі Вінницької міської ради  («Біла зала» 2 поверх).