Конкурси на заміщення вакантних посад у закладах культури: ДОБІР КАНДИДАТУР ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ЇХ ДО СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ «ВІННИЦЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ М.М. КОЦЮБИНСЬКОГО»
Керування дозволамиКерування дозволами

ДОБІР КАНДИДАТУР ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ЇХ ДО СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ  «ВІННИЦЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ М.М. КОЦЮБИНСЬКОГО»

konkurs.jpg

На виконання  частин 1-3,6,7, 11 статті 213 Закону України «Про культуру» департамент культури Вінницької міської ради оголошує добір кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора закладу «Вінницький літературно-меморіальний музей М.М. Коцюбинського».
ГО, що висуває кандидатуру для включення їх до складу конкурсної комісії, має мати досвід діяльності в галузі «Культура» не менше 2-х  років. Мета діяльності ГО має відповідати галузевим напрямкам діяльності закладу, у якому проводиться конкурсний добір.
Членами конкурсної комісії можуть бути:
1)незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
2)члени професійних спілок, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
3)члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.
Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:
1)за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
2)має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
3)є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління.
Визначення кандидатур від ГО  для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору відбувається за результатами жеребкування.
Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування до 17.00 год. 18.04.2018р. подає на паперових та електронних носіях:
1) лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява та анкета за формами, визначеними у додатках 1,2;
2) копію Статуту громадської організації, завірену належним чином.
Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.
Кандидатури, подані від громадської організації у сфері культури, функціональне спрямування якої не відповідає напрямкам діяльності закладу культури, в якому буде проводитися конкурсний добір, до участі у жеребкуванні не допускаються.
Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається.
Дата проведення жеребкування – 25 квітня 2018р.
Вищезазначені документи надсилаються на поштову адресу департаменту культури Вінницької міської ради (21000, м. Вінниця, вул.Соборна, 59) та електронну адресу:  ZamyatinaAO@vmr.gov.ua.

Телефон для довідок  (0432) 59-50-53.

Анкета.docxАнкета.docx

Заява.docxЗаява.docx