Конкурси на заміщення вакантних посад у закладах культури: ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ "ВІННИЦЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ М.М. КОЦЮБИНСЬКОГО"
Керування дозволамиКерування дозволами

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ "ВІННИЦЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ М.М. КОЦЮБИНСЬКОГО"

konkurs.jpg

Департамент культури Вінницької міської ради
оголошує конкурс на посаду директора закладу 
«Вінницький літературно-меморіальний музей М.М.Коцюбинського»

На виконання ст. 215 Закону України «Про культуру» департамент культури Вінницької  міської ради оголошує конкурс на посаду директора закладу «Вінницький літературно-меморіальний музей М.М. Коцюбинського».
Прийом документів на посаду директора  закладу «Вінницький літературно-меморіальний музей М.М. Коцюбинського» розпочинається з дня оприлюднення оголошення упродовж 30 днів.
Вимоги до кандидатів: 
- наявність громадянства України;
- вільне володіння державною мовою; 
- наявність повної вищої освіти; 
- досвід роботи у сфері культури з питань діяльності музейних закладів не менше ніж три роки; 
- знання чинного законодавства в галузі культури, з питань місцевого самоврядування та державної служби;
- вміння працювати на комп’ютері в режимі досвідченого користувача.
Особа, яка має намір взяти участь у конкурсі, подає такі документи: 
- заяву на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; 
- автобіографію, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік та місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості; 
- копію документів, що посвідчують особу (паспорт), копії документів про вищу освіту; 
- два рекомендаційних листи довільної форми; 
- мотиваційний лист довільної форми;
- проекти програми розвитку закладу культури, на посаду директора якого оголошено конкурс, на один і п’ять років.
Зазначені документи надсилаються на поштову адресу департаменту культури Вінницької міської ради (21000, м. Вінниця, вул.Соборна, 59) та електронну адресу: ZamyatinaAO@vmr.gov.ua.
Формування конкурсної комісії розпочинається з дня оприлюднення оголошення.
Конкурсна комісія формується з дев’яти членів: 3 кандидатури від трудового колективу закладу культури; 3 кандидатури від громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури відповідного функціонального спрямування та 3 кандидатури від департаменту культури міської ради.
Перше засідання конкурсної комісії відбудеться через десять днів після закінчення строку приймання документів, про яке повідомляється кандидат не пізніш як за 10 днів до дня проведення.
На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.
На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.
Відповідно до  п. 8 ст. 215 Закону України «Про культуру» на офіційному сайті Вінницької міської ради розміщується інформація: 
1. Умови праці  директора закладу «Вінницький літературно-меморіальний музей М.М. Коцюбинського», що регулюються чинним законодавством України, колективним договором, правилами внутрішнього трудового розпорядку. 
2. Відомості про матеріально-технічну базу вищезазначеного закладу.
3. Фінансова звітність закладу «Вінницький літературно-меморіальний музей М.М. Коцюбинського» за попередній 2017 бюджетний  рік. Фінансова звітність закладу:

Телефон для довідок  (0432) 59-50-53.