Конкурси на заміщення вакантних посад у закладах культури: Оголошення результатів першого засідання конкурсної комісії з проведення добору на посаду директора комунального підприємства «Центр історії Вінниці»
Керування дозволамиКерування дозволами

Оголошення результатів першого засідання конкурсної комісії з проведення добору на посаду директора комунального підприємства  «Центр історії Вінниці»

15197775401.jpg

4 травня  2017 р. о 11.00 год. відбулось перше засідання конкурсної комісії  на посаду директора комунального підприємства «Центр історії Вінниці».
На засіданні комісії було обрано голову комісії – директора  департаменту культури Вінницької міської ради Філанчука Максима Валерійовича та розглянуто документи кандидата на посаду – Федоришена Олександра Юрійовича. 
Згідно з рішенням комісії вирішено  вважати документи  Федоришена О.Ю. такими, що відповідають кваліфікаційним вимогам, та допустити  Федоришена О.Ю. до співбесіди на другому засіданні конкурсної комісії, яке відбудеться 24 травня 2017 року.


Під час співбесіди відбудеться  презентація  проекту програм розвитку  комунального підприємства «Центр історії Вінниці» на один і п'ять років.

https://www.youtube.com/watch?v=OW43rUuNhTU​​