Конкурси на заміщення вакантних посад у закладах культури: Оголошення результатів першого засідання конкурсної комісії з проведення добору на посаду директора міського комунального підприємства «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади»
Керування дозволамиКерування дозволами

Оголошення результатів першого засідання конкурсної комісії з проведення добору на посаду директора міського комунального підприємства «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади»

unnamed.png

16 липня  2021р. о 14.30 год. відбулось перше засідання конкурсної комісії  на посаду директора міського комунального підприємства Вінницької міської ради «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади».
На засіданні комісії було обрано голову комісії – директора  департаменту культури Вінницької міської ради Філанчука Максима Валерійовича та розглянуто документи кандидата на посаду – Мельника Олександра сергійовича. 
Згідно з рішенням комісії вирішено  вважати документи  Мельника О.С. такими, що відповідають кваліфікаційним вимогам, та допустити  Мельника О.С. до співбесіди на другому засіданні конкурсної комісії, яке відбудеться 23 липня 2021 року.
Під час співбесіди відбудеться  презентація  проекту програм розвитку  підприємства на один і п'ять років.