Конкурси на заміщення вакантних посад у закладах культури: Оголошення результатів першого засідання конкурсної комісії з проведення добору на посаду директора комунального закладу «Центр концертних та фестивальних програм»
Керування дозволамиКерування дозволами

Оголошення результатів першого засідання конкурсної комісії з проведення добору на посаду директора комунального закладу «Центр концертних та фестивальних програм»

unnamed.png

16 липня  2021р. о 14.00 год. відбулось перше засідання конкурсної комісії  на посаду директора комунального закладу «Центр концертних та фестивальних програм».
На засіданні комісії було обрано голову комісії – директора  департаменту культури Вінницької міської ради Філанчука Максима Валерійовича та розглянуто документи кандидата на посаду – Збожинського Дениса Олександровича. 
Згідно з рішенням комісії вирішено  вважати документи  Збожинського Д.О. такими, що відповідають кваліфікаційним вимогам, та допустити  Збожинського Д.О. до співбесіди на другому засіданні конкурсної комісії, яке відбудеться 23 липня 2021 року.
Під час співбесіди відбудеться  презентація  проекту програм розвитку  закладу на один і п'ять років.