Конкурси на заміщення вакантних посад у закладах культури: Добір кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення добору на посаду директора закладу культури «Міський Палац мистецтв»
Керування дозволамиКерування дозволами

Добір кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення добору на посаду директора закладу культури «Міський Палац мистецтв»

konkurs.jpg
На виконання  частин 1-3,6,7, 11 статті 213 Закону України «Про культуру» зі змінами «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів» від 28.01.2016р. №955-ІІІ департамент культури Вінницької міської ради оголошує  добір кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення добору на посаду директора закладу культури «Міський Палац мистецтв».
ГО, що висуває кандидатуру для включення їх до складу конкурсної комісії, має мати досвід діяльності в галузі «Культура» не менше 2-х  років. Мета діяльності ГО має відповідати галузевим напрямкам діяльності закладу культури, у якому проводиться конкурсний добір.
Членами конкурсної комісії можуть бути:
1) незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
2) члени професійних спілок, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
3) члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури.
Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:
1) за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
2) має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
3) є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління.
Визначення кандидатур від ГО  для включення їх до складу конкурсної комісії з проведення добору відбувається за результатами жеребкування.
Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування до 17.00 год. 05.07.2021р. подає на паперових та електронних носіях:
1) лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява та анкета за формами, визначеними у додатках 1,2 та копії документа, що посвідчує особу (паспорт);
2) копію Статуту громадської організації, завірену належним чином;
3) підтвердження подання декларації відповідно до п.2 ст.3 ЗУ «Про запобігання корупції» із змінами, внесеними згідно із законом №1403-V-ІІІ від 02.06.2016р.)
Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.
Кандидатури, подані від громадської організації у сфері культури, функціональне спрямування якої не відповідає напрямкам діяльності закладу культури, в якому буде проводитися конкурсний добір, до участі у жеребкуванні не допускаються.
Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається.
Дата проведення жеребкування – 08 липня 2021р.
Вищезазначені документи надсилаються на поштову адресу департаменту культури Вінницької міської ради (21000, м. Вінниця, вул.Соборна, 36) та електронну адресу:  malovanaMYu@vmr.gov.ua.


Телефон для довідок - (0432) 65-51-75