Конкурси на заміщення вакантних посад у закладах культури: ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КІНОТЕАТР «РОДИНА»
Керування дозволамиКерування дозволами

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КІНОТЕАТР «РОДИНА»

konkurs.jpg

На виконання ст. 211- 215 Закону України «Про культуру» зі змінами «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів» від 28.01.2016р. №955-ІІІ, департамент культури Вінницької  міської ради оголошує конкурс на посаду директора міського комунального підприємства «Кінотеатр «Родина».
Прийом документів на посаду директора  комунального закладу «Центр концертних та фестивальних програм» розпочинається з дня оприлюднення оголошення упродовж 30 днів.
Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає наступні документи:
- заяву на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; 
- автобіографію, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік та місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості; 
- копію документів, що посвідчують особу (паспорт), копії документів про вищу освіту; 
- два рекомендаційних листи довільної форми; 
- мотиваційний лист довільної форми.
Зазначені документи надсилаються на поштову адресу департаменту культури Вінницької міської ради (21000, м. Вінниця, вул.Соборна, 36) та електронну адресу: malovanaMYu@vmr.gov.ua.
Вимоги до кандидатів: 
- вільне володіння державною мовою; 
- повна вища освіта; 
- стаж роботи у сфері культури не менше ніж три роки; 
- презентація проектів програми розвитку комунального закладу, на посаду якого оголошено конкурс на один і п'ять років.
Формування конкурсної комісії розпочинається від дня оприлюднення оголошення у комунальних засобах масової інформації та на офіційному сайті Вінницької міської ради.
Конкурсна комісія формується з дев’яти членів: 3 кандидатури від трудового колективу закладу культури; 3 кандидатури від громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури відповідного функціонального спрямування, та 3 кандидатури від департаменту культури міської ради.
Перше засідання конкурсної комісії проводиться через 10 днів після закінчення строку приймання документів, про що повідомляється кандидат не пізніше як за 10 днів до дня його проведення.
На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника комунального закладу на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.
На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якого заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку комунального закладу на один і п’ять років та приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування.
Результати голосування оприлюднюються на офіційному сайті Вінницької міської ради.
Відповідно до  п. 8 ст. 215 Закону України «Про культуру» на офіційному сайті Вінницької міської ради розміщується інформація: 
1.Умови праці  директора міського комунального підприємства «Кінотеатр «Родина», що регулюються чинним законодавством України, колективним договором, правилами внутрішнього трудового розпорядку. 
2.Відомості про матеріально-технічну базу вищезазначеного комунального закладу.
3. Фінансова звітність міського комунального підприємства «Кінотеатр «Родина» за попередній 2020 бюджетний  рік.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі з 22.06.2021р.

Кінцевий строк приймання документів по 21.07.2021р.

Телефон для довідок  (0432) 65-51-75.

Наказ на оголошення конкурсу №41.pdfНаказ на оголошення конкурсу №41.pdf

Матеріально-технічна база.docxМатеріально-технічна база.docx

Умови праці директора.docxУмови праці директора.docx

Фінансова звітність 1.jpgФінансова звітність 1.jpg

Фінансова звітність 2.jpgФінансова звітність 2.jpg