Конкурси на заміщення вакантних посад у закладах культури: ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПЕРШОГО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ «ВІННИЦЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ М.М. КОЦЮБИНСЬКОГО»
Керування дозволамиКерування дозволами

ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПЕРШОГО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ «ВІННИЦЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ М.М. КОЦЮБИНСЬКОГО»

15197775401.jpg

15 травня  2018р. о 10.00 год. відбулось перше засідання конкурсної комісії  на посаду директора закладу «Вінницький літературно-меморіальний музей М.М. Коцюбинського».
На засіданні комісії було обрано голову комісії – директора  департаменту культури Вінницької міської ради Філанчука Максима Валерійовича та розглянуто документи кандидата на посаду – Кравченко Лариси Василівни. 
Згідно з рішенням комісії вирішено  вважати документи  Кравченко Л.В. такими, що відповідають кваліфікаційним вимогам, та допустити  її до співбесіди на другому засіданні конкурсної комісії, яке відбудеться 23 травня 2018 року.
Протокол - 0001.tif
Протокол - 0002.tif
Протокол - 0003.tif
30.tif
Під час співбесіди відбудеться  презентація  проекту програм розвитку  закладу «Вінницький літературно-меморіальний музей М.М. Коцюбинського» на один і п'ять років.

https://www.youtube.com/watch?v=N_EtEotW7uQ&feature=youtu.be