Результати громадських слухань: ​Результати громадського обговорення можливості розташування «Багатофункціонального комплексу за адресою вул. Магістратська»
Керування дозволамиКерування дозволами

​Результати громадського обговорення можливості розташування  «Багатофункціонального комплексу за адресою вул. Магістратська»

Громадське обговорення щодо можливості розташування  «Багатофункціонального комплексу за адресою вул. Магістратська», тривало з 06 березня 2020 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 07 листопада 2020 року.  11.jpg

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради надійшло 2 звернення із пропозиціями щодо зазначеного питання.

У громадських слуханнях взяли участь 43 жителі Вінницької міської територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, Центрального парку ім. М. Леонтовича, ініціатора, інвестора та розробника документації.

За результатами обговорення, переважною більшістю голосів, від числа зареєстрованих учасників громадських слухань, прийнята резолюція – «Погодити можливості розташування  «Багатофункціонального комплексу за адресою вул. Магістратська».

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

 Презентация_.pdfПрезентация_.pdf

Протокол_.tifПротокол_.tif

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради