Результати громадських слухань: Результати громадського обговорення щодо обговорення містобудівної документації –«Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Соборною, Миколи Оводова та річкою Південний Буг»
Керування дозволамиКерування дозволами

Результати громадського обговорення щодо обговорення містобудівної документації –«Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Соборною, Миколи Оводова та річкою Південний Буг»

Результати громадського обговорення щодо обговорення містобудівної документації –«Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Соборною, Миколи Оводова та річкою Південний Буг» і «Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою П.Буг в м. Вінниця»

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробники – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури» та ТОВ «Проект плюс 3».

Громадське обговорення щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою П.Буг в м. Вінниця» розпочалося 31 травня 2019 року. 09 липня 2019 року відбулися збори громадян за результатами яких було  громадське обговорення продовжене.

Громадське обговорення щодо містобудівної документації –«Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Соборною, Миколи Оводова та річкою Південний Буг» розпочалося 31 липня 2020 року.

Вищезазначені обговорення закінчилися громадськими слуханнями, які відбулися 12 жовтня 2020 року.

Під час громадського обговорення до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради  надійшло 4 звернення із зауваженнями та пропозиціями, які були обговорені в ході громадських слухань та враховані в проектах містобудівної документації, що була  винесена на обговорення

У громадських слуханнях взяли участь  16 жителів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади. Також на громадських слуханнях були присутні представники відповідних департаментів міської ради, замовника та розробника документації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань переважною більшістю голосів прийняли таку резолюцію: Рекомендувати погодження містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою П.Буг в м. Вінниця» і «Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Соборною, Миколи Оводова та річкою Південний Буг»  за умови врахування зауважень та пропозицій, висловлених в ході громадського обговорення та громадських слухань.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку                   проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Статуту територіальної громади міста Вінниці і Положення про громадські слухання в місті Вінниці.

Протокол_.tifПротокол_.tif

Департамент правової політики та якості

Вінницької міської ради